poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Będziemy Was serdecznie wspominać!Będziemy Was serdecznie wspominać!

W miłej i sympatycznej atmosferze odbyło się spotkanie z uczniami klas maturalnych, którzy kończą swój udział w pracach Samorządu Uczniowskiego. Nie zabrakło wspomnień i przemyśleń na temat   spędzonego w naszej szkole czasu. Dziękujemy serdecznie za pracę i za aktywny udział w życiu szkoły. Dzięki Wam uroczystości szkolne miały piękną oprawę. Braliście udział w wielu akcjach charytatywnych na rzecz ludzi i zwierząt  potrzebujących pomocy, akcji  inspirowanych właśnie przez Was. Zapisujecie się w dziejach tej szkoły i pozostajecie  w pamięci koleżanek, kolegów, nauczycieli. Przed Wami czas wytężonej pracy w związku z egzaminami maturalnymi. Trzymamy kciuki i życzymy, abyście zrealizowali swoje życiowe marzenia.  Będzie nam miło, jeśli dobrze będziecie wspominać spędzone w „Staszicu” chwile. Odwiedzajcie nas!  Dziękujemy przewodniczącemu S.U. Przemysławowi Olkowi  oraz  Dominice Kowalczyk, Donacie  Majcherskiej, Magdalenie Białek, Magdalenie Biegańskiej, Patrycji Bigos i wszystkim maturzystom, którzy w zaznaczyli swój udział w życiu samorządowym, kulturalnym naszej szkoły.

W spotkaniu wzięli udział przedstawiciele nowo wybranego S.U.: przewodnicząca Sylwia Puswalska i zastępcy: Natalia Jaśniak i Daniel Okoń oraz opiekunka S.U. Jadwiga Kołodziej, wicedyrektor Małgorzata Karkoszka i pedagog szkolny Danuta Urbaś.


Skip to content