poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Bądź niebieski w temacie autyzmu!Bądź niebieski w temacie autyzmu!

Do akcji szerzenia wiedzy o autyzmie przyłączyli się uczniowie naszej szkoły. Akcja: „Na niebiesko dla autyzmu” przyczynia się do propagowania wiedzy o autyzmie, do łamania mitów i stereotypów na temat tego zaburzenia.

Bartosz Górka z klasy III Technikum Ekonomicznego i Dawid Pieprzyk z klasy II Technikum Hotelarskiego wzięli udział w działaniach wspólnie z aktywnymi, młodymi ludźmi działającymi przy GOKSiT Sokolniki. Tu na zdjęciu odwiedzili właśnie Ośrodek Zdrowia Sokolniki. Towarzyszyły im nieodłącznie p. Zofia Siwik – dowodząca pracami GOKSiTu i p. Aneta Możdżanowska z biblioteki sokolnickiej. Brawo dla całej ekipy na zdjęciu!


Skip to content