poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Arek Wdowik – mechatronik trakerArek Wdowik – mechatronik traker

W dniu 27 lutego 2015 roku uczeń Technikum Mechatronicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica Arkadiusz Wdowik – spotkał się z najmłodszymi mieszkańcami miasta. Tym razem, Arek znany już środowisku ziemi wieruszowskiej jako pasjonat motoryzacji – zarażał swą pasją młodych przyjaciół z „Korczaka”.

Spotkanie odbyło się w Bibliotece Powiatowej, gdzie realizowany jest projekt prezentujący ludzi z pasją. Atmosfera spotkania była niezwykle emocjonująca, Arek doskonale spisał się jako początkujący pedagog. Swoim sposobem bycia, otwartością – zjednał sobie od razu młodych słuchaczy. Głównym punktem programu było oczywiście zapoznanie się z wyposażeniem kabiny ciągnika siodłowego, krótka przejażdżka po placu, naciśnięcie klaksonu i pamiątkowe zdjęcie.

Arek zaprezentował także modele samochodów, które wykonywał na konkursy modelarskie.

Dziękujemy pracownikom Biblioteki Powiatowej za życzliwość i ciepłe przyjęcie. Serdeczne wyrazy wdzięczności dla Firmy TRADING Państwa Ewy i Zbigniewa Chodorków za udostępnienie pojazdu.

Jako społeczność szkolna „Staszica” cieszymy się, że mamy wśród nas tak ciekawego, sympatycznego, ale jakże skromnego młodego człowieka. Arek powodzenia na maturze!


Skip to content