poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Andrzejkowe zabawy i wróżbyAndrzejkowe zabawy i wróżby

Tradycyjnie już, w dniu 28 listopada, Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych pod opieką opiekuna Samorządu Panią Jadwigą Kołodziej, zorganizował w kawiarence szkolnej „Andrzejkowe” zabawy i wróżby.

Młodzież naszej szkoły chętnie korzystała z „przepowiedni” Mimo, że wszyscy traktują to jako zabawę, nie brakowało osób, które chciały poznać swoją przyszłość. W tym roku oprócz tradycyjnych wróżb, było również wróżenie z ręki i z kart.

Kiedyś wróżyły sobie tylko panny, a przepowiednie dotyczyły wyłącznie miłości. Dzisiaj wróżą wszyscy niezależnie od wieku, płci i stanu cywilnego i na wszystkie tematy: od uczuć, przez przyszłe zawody, finanse.Oczywiście wszystko to traktowane jest z „przymrużeniem oka „. Jednak jest to wspaniała zabawa, w której nasza młodzież licznie wzięła udział. Każdy kto brał udział we wróżbach otrzymał mały upominek: owoc lub słodki cukierek.

Na ten magiczny czas we wróżki wcieliły się uczennice

z I klasy  Technikum Hotelarskiego: Weronika Poprawa, Emilia Sikora, Wiktoria Okoń, Patrycja Wyrwas, Patrycja Smiatacz – Rabiega, Zuzanna Zych

W przygotowaniach wzięły udział również: Zuzanna Malinowska, Daniela Opacka, Patrycja Górka i Marta Faryś- uczennice III kl Technikum Hotelarskiego i Joanna Koper, Katarzyna Koper, Marta Maciejewska, Oliwia Tęsiorowska, Daria Siwek- uczennice I klasy Technikum Hotelarskiego.

Dzięki takim tradycjom i świetnej zabawie sprawiliśmy ,że mimo pochmurnych dni każdy się uśmiecha.

Dziękujemy za wspólną zabawę


Skip to content