poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Ambasador to brzmi dumnie!Ambasador to brzmi dumnie!

Uczennica  Naszej Szkoły –  Agnieszka Baberowska została ambasadorem młodzieży na rok 2023.  Dnia 28 kwietnia odbyła się  Ogólnopolska Konferencja dla młodzieży promującej wolontariat, transformację ekologiczno-cyfrową, obywatelskie, mobilność edukacyjną i zdrowie psychiczne organizowanej w ramach Europejskiego Roku Młodzieży 2022. Dzień rozpoczął się  zwiedzaniem Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Po oficjalnym otwarciu i przywitaniu uczestników konferencję rozpoczął gość VIP w osobie Wojciecha Kaczmarczyka – dyrektor narodowego instytutu wolności centrum rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, sekretarz komitetu ds.  Pożytku publicznego. Przekazano informację o środkach na inicjatywy młodzieżowe. Wystąpienie publiczne ” Jak radzić sobie ze stresem”

Po krótkiej przerwie oczekiwany moment, wręczania nagród oraz wystąpienie współprzewodniczącego Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem Panem Piotrem Mazurkiem.

Zapraszam na fotorelację.

W tym dniu miałam ogromną  przyjemność towarzyszyć Agnieszce,

Karolina Krawczyk-Borowiec


Skip to content