poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja charytatywna w Hufcu Pracy w WieruszowieAkcja charytatywna w Hufcu Pracy w Wieruszowie

Uczniowie wieruszowskiego hufca od wielu już lat aktywnie angażują się w różnego rodzaju akcje charytatywne. Jedną z wielu form pomocy potrzebującym jest zbiórka makulatury.
Gromadzoną od dłuższego czasu makulaturę, młodzież hufca postanowiła przekazać do Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica i pomóc tym samym w zebraniu środków z przeznaczeniem na rehabilitację dla chorującego na autyzm dziecięcy Michałka. Udział w tego typu akcjach jest doskonałą okazją, aby uświadomić młodzieży, jak niewielki na pierwszy rzut oka gest, jakim jest zbieranie i segregowanie makulatury, może przyczynić się do pomocy potrzebującym oraz uczyć wrażliwości i odpowiedzialności.


Skip to content