poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Akcja charytatywna Hufca OHP, do którego należą uczniowie naszej szkoły



Akcja charytatywna Hufca OHP, do którego należą uczniowie naszej szkoły

Hufiec Pracy 5-20 zakończył kolejny etap zbierania plastikowych  nakrętek  dla akcji charytatywnej zorganizowanej przez Publiczne Przedszkole Samorządowe nr 1 w Wieruszowie. W dniu 25 września nasze uczestniczki przekazały kolejne zebrane nakrętki, aby wesprzeć akcję .

Zbiórka nakrętek w Hufcu w Wieruszowie trwa już kolejny rok szkolny i na pewno będzie kontynuowana w przyszłości. Dla każdego z nas plastikowa nakrętka to bardzo niewiele, ale dzięki ich większej ilości czyjeś życie może stać się łatwiejsze. Udział w takiego typu akcjach uczy młodzież wrażliwości, odpowiedzialności oraz pomaga otwierać się na potrzeby innych.


Skip to content