poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 783 10 71

ZSP Wieruszów

Abiturienci „Staszica” 2017



Abiturienci „Staszica” 2017

Tegoroczni uczniowie klas czwartych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie pożegnali się ze stanem uczniowskim i zostali abiturientami.  Abiturient to uczeń szkoły średniej, którego dopuszczono do matury.

Tak to sala gimnastyczna naszej szkoły stała się miejscem uroczystego spotkania abiturientów, nauczycieli i zaproszonych gości.

Przystąpmy  tradycyjnie od wyróżnienia uczniów szczególnie wyróżniających się w nauce i wzorowym zachowaniem.

Nagrody starosty wieruszowskiego Andrzeja Szymanka  i przewodniczącego Rady Powiatu Andrzeja Żórawia otrzymali:

Nagrody rzeczowe:
Sebastian Łuszkiewicz – uczeń klasy IV Technikum Budowlanego, średnia ocen 5,48 i wzorowe zachowanie,
Małgorzata Cichosz – uczennica klasy IV Technikum Ekonomicznego, średnia ocen 5,27 i wzorowe zachowanie.

Nagrody książkowe ufundowane przez starostwo powiatowe otrzymali:
Karolina Okoń – uczennica klasy IV Technikum Ekonomicznego, średnia ocen 5,12 i wzorowe zachowanie,
Patryk Wróbel – uczeń klasy IV Technikum Informatycznego, średnia ocen: 4,97 i wzorowe zachowanie,
Damian Mądrawski – uczeń klasy IV Technikum Elektrycznego, średnia ocen 4,96 oraz wzorowe zachowanie,
Wojciech Bezen – uczeń klasy IV Technikum Informatycznego, średnia ocen 4,87 oraz wzorowe zachowanie,
Piotr Kanclerz – uczeń klasy IV Technikum Informatycznego, średnia ocen 4,87 oraz wzorowe zachowanie,
Martyna Świątek – uczennica klasy IV Technikum Handlowego, średnia ocen 4,80 i wzorowe zachowanie.

Nagrody książkowe z rąk dyrektor szkoły i wychowawców otrzymali:
Aleksandra Łuszkiewicz z klasy IV Technikum Ekonomicznego – średnia ocen 4,65 i wzorowe zachowanie,
Sylwia Jastrząbek z klasy IV Technikum Ekonomicznego – średnia ocen 4,57 i wzorowe zachowanie,
Aleksandra  Broda z klasy IV Technikum Handlowego i Kamil Janik z klasy IV Technikum Elektrycznego  za 100% frekwencję w szkole,
Adam Pietrakowski z klasy IV Technikum Budowlanego,  Marcel Hoja z klasy IV Technikum Mechanicznego, Adam Dąbek i Konrad Długaszewski z klasy IV Technikum Informatycznego  za reprezentowanie szkoły na w zmaganiach sportowych,
za pracę w Samorządzie Uczniowskim wyróżniono: Natalię Jaśniak, Julię Pietrzak, Damiana Nowaka z klasy IV Technikum Budowlanego.

Michał Knieć i Marek Błażejewski z klasy IV Technikum Mechatronicznego  nagrodzeni zostali za oprawę muzyczną uroczystości i obsługę sprzętu  nagłaśniającego.

Abiturientów w ciepłych słowach pożegnała dyrektor Małgorzata Nikodem, starosta Andrzej Szymanek oraz koleżanki i koledzy z klas III.

Powodzenia i połamania piór na maturze!
Dziękujemy za wspólnie spędzone cztery lata!