Z ogromną dumą i radością informujemy, że trzy uczennice z naszej szkoły zakwalifikowały się do drugiego etapu Wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy o ZUS „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, która dotyczy wiedzy z zakresu ubezpieczeń społecznych. To wspaniałe osiągnięcie, które świadczy o ich zaangażowaniu, wiedzy i ciężkiej pracy. Uczennice brały udział w cyklu lekcji z ZUS, które były prowadzone zarówno przez nauczycieli uczących w szkole, jak i specjalistów z ZUS-u.
Drugi etap olimpiady odbędzie się 4 marca 2025 roku. Uczennice będą reprezentować naszą szkołę, pracując wspólnie jako jeden zespół. Wierzymy, że ich wspólna praca i duch współpracy zaowocują kolejnymi sukcesami.
Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze etapy! Życzymy dziewczętom powodzenia, wytrwałości i wielu powodów do dumy. Jesteśmy z Wami!