poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Życie po szkole z pasjąŻycie po szkole z pasją

Spotkanie z naszym absolwentem Sebastianem Gwiazdowskim zgromadziło uczniów klas średnich i zawodowych naszej szkoły.

Życie z pasją po szkole jest możliwe. Sebastian mieszka od kilku lat za granicą gdzie ma rodzinę i realizuje się zawodowo. Kilka lat temu zainteresował się urzeczywistnianiem swoich marzeń, jak mówi krok po kroku. Triatlon, w którym wziął udział, który ukończył i stał przez to się jednym z ironman‘ów, pomógł mu uwierzyć w siebie. Od roku 2013 stara się zarażać pasją innych miłośników sportu, organizuje osobiście sam tego typu zawody, opowiada genezę samego triatlonu jak i swoją osobistą przygodę z nim. Uczniowie naszej szkoły z zainteresowaniem słuchali opowieści Sebastiana, który zaprosił wszystkich do udziału dnia 05.06.2016 w triatlonie organizowanym w Bolesławcu.

Dziękujemy za bardzo ciekawe i inspirujące spotkanie. Mamy nadzieję, że nasi przyszli absolwenci również pójdą przez życie z pasją.


Skip to content