poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Zryw Wolnych Serc”„Zryw Wolnych Serc”

W sobotę 14 czerwca 2014 uczniowie i nauczyciele naszej wzięli udział w kampanii promującej profilaktykę uzależnień „Zryw Wolnych Serc”. Inicjatorem spotkania był oficer prasowy Powiatowej Komendy Policji Radosław Szkudlarek.

Uczniowie naszej szkoły zaznaczyli swój udział występem w sztuce teatralnej opartej na scenariuszu Janusza Głowackiego „Kopciuch”.

Uczniowie: Magdalena Białek, Justyna Gatkowska, Marta Pawlaczyk i Łukasz Rzeźnik wchodzą w skład „Ekstraktu” prowadzonego przez p. Beatę Waniek, a działającego przy Domu Kultury w Sokolnikach. Sztuka poruszała temat trudnych wyborów życiowych, przyjaźni, życiowych porażek. Pełna zadumy i trzymająca w napięciu. Doskonałym uzupełnieniem był dalszy ciąg programu zaprezentowany przez uczennicę Gimnazjum Jana Pawła II w Wieruszowie Małgorzatę Bystrek i przedstawienie teatralne uczniów Gimnazjum Nr 2 z Wieruszowa.

Jesteśmy pod wrażeniem radosnej i pełnej wigoru ekipy wieruszowskiego Gimnazjum Nr 2.

Pozdrawiamy wszystkich występujących oraz Tych, którzy zechcieli razem z nami spędzić wspólnie czas. Specjalne podziękowania za współpracę dla p. Beaty Waniek.


Skip to content