poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zasady bezpieczeństwa drogowego – spotkanie z asp.sztab. Damianem PawlakiemZasady bezpieczeństwa drogowego – spotkanie z asp.sztab. Damianem Pawlakiem

1 kwietnia 2022 uczniowie klasy IV Technikum Logistycznego Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie uczestniczyli w spotkaniu z oficerem prasowy Komendy Powiatowej Policji w Wieruszowie asp. sztab. Damianem Pawlakiem. 
Prelegent omówił zmiany w przepisach ruchu drogowego, najczęstsze przyczyny zdarzeń drogowych, wynikające głównie z nadmiernej prędkości, brawury, siadania za kierownicę  pod wpływem alkoholu, narkotyków, dopalaczy. Zwrócił uwagę na bezpieczeństwo pieszych na drodze, szczególnie na używanie przez nich elementów odblaskowych
( zdjęcie: Temat miesiąca: BEZPIECZEŃSTWO W RUCHU DROGOWYM – Szkolne Blogi)


Skip to content