poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Dbam o Mój Z@sięg. ODCINEK 3 – Anatomia HejtuDbam o Mój Z@sięg. ODCINEK 3 – Anatomia Hejtu

Analiza Zjawiska Cyberprzemocy Czym jest hejt? Co sprawia, że ludzie angażują się w akty agresji i nienawiści w przestrzeni internetowej? „Anatomia Hejtu” to nie tylko nazwa filmu, ale również istotna koncepcja, która wymaga zrozumienia i refleksji, zwłaszcza w kontekście środowiska szkolnego.

Anatomia Hejtu – odcinek 3.

Mamy nadzieję, że przesłany film skłoni Was do głębszych refleksji i przemyśleń. Pamiętajmy o tym, że wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za nasze działania w internecie. Rozwijajmy świadomość, wspierajmy się nawzajem i pracujmy nad budowaniem pozytywnego środowiska online, które będzie wolne od hejtu i agresji.


Skip to content