poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Zagraliśmy z WOŚPZagraliśmy z WOŚP

Celem 23. Finału WOŚP jest podtrzymanie wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godna opieka medyczna seniorów. Finał WOŚP to  zbiórka publiczna, organizowana przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Odbywa się tradycyjnie w drugą niedzielę stycznia każdego roku.

9 stycznia 2015 roku również nasza szkoła przyłączyła się do akcji.

Dzięki zaangażowaniu uczniów oraz nauczycieli w ciągu jednego dnia udało nam się zebrać 347,60 złotych 6 euro 10 centów. Za zbiórkę pieniędzy odpowiadały uczennice klasy II Thho – Karolina Kołodziej, Monika Kuzaj, Katarzyna Łatacz oraz Martyna Świątek.

Serdecznie wszystkim dziękujemy za pomoc i zaangażowanie!


Skip to content