poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

XXVIII edycja OWiUB – wynikiXXVIII edycja OWiUB – wyniki

Dnia 07.03.2015 r. odbył się w Wieluniu etap okręgowy XXVIII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, której organizatorem był Wydział Inżynierii Lądowej Politechniki Warszawskiej. Do konkursu przystąpiło 44 uczniów z 14 szkół, naszą szkołę reprezentowali: Kukuła Marta oraz Jagieła Michał.

W klasyfikacji końcowej uczniowie osiągnęli następujące wyniki:

  • Kukuła Marta uczennica klasy IV Technikum Budowlanego 21 miejsce i 24,5 pkt,
  • Jagieła Michał uczeń klasy III Technikum Budowlanego 19 miejsce i 25,0 pkt.

W klasyfikacji szkół w Okręgu zajęli 8 miejsce. Jest to wynik wysoki z uwagi na fakt, że z naszej szkoły komisja zakwalifikowała tylko 2 uczestników (m. in. brano pod uwagę liczbę uczniów III i IV klas budowlanych). Inne szkoły, które miały po trzech uczestników zajęły miejsca odleglejsze niż pozycja naszych uczniów.

Gratulujemy i zachęcamy innych uczniów do zdobywania wiedzy i uczestnictwa w kolejnych edycjach olimpiady.


Skip to content