poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

XXI edycja Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”XXI edycja Konkursu Plastycznego i Fotograficznego „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego”

Rozstrzygnięto XXI Powiatowy Konkurs Plastyczny i Fotograficzny „Krajobraz Powiatu Wieruszowskiego” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Galewicach i Starostwo Powiatowe w Wieruszowie.

Miło nam poinformować, że wśród laureatów konkursu znalazł się uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w WieruszowiePiotr Kłobus z kl.III RP, który łączy swoją pasje z zawodem, w którym się kształci, jako fotograf.

Piotr Kłobus – zdobył I miejsce w kategorii fotografia. Piotrze serdecznie gratulujemy, jesteśmy z Ciebie bardzo dumni, życzymy Ci powodzenia i rozwoju Twojego fotograficznego talentu. Gratulujemy również wszystkim pozostałym uczestnikom konkursu.

Dziękujemy za udział i umiejętność dzielenia się swoimi zdolnościami i pasją, a organizatorom dziękujemy za promowanie naszych okolic i możliwość utrwalenia ich walorów w plastyce i w fotografii.


Skip to content