poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

XVI edycja Targów Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki BeautyVISIONXVI edycja Targów Forum Fryzjerstwa LOOK i Forum Kosmetyki BeautyVISION

W dniach 7-8 maja uczestniczki hufca pracy z pierwszej klasy Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie wzięły udział w Międzynarodowych Targach Poznańskich. Na stoiskach promowali się producenci i dystrybutorzy akcesoriów kosmetycznych oraz nowoczesnego sprzętu i wyposażenia salonów. Wystawcy przygotowali bardzo bogatą ofertę preparatów do koloryzacji i stylizacji włosów, a także sprzętu fryzjerskiego oraz kosmetycznego. Nasze dziewczyny mogły skorzystać nie tylko z darmowych porad, ale również oddać się w ręce wizażystów, którzy wykonywali bezpłatne zabiegi. Na targach pojawiły się znane osobistości, a mianowicie na stoisku Semilac można było otrzymać autograf od Mistera Polski 2015 – Rafała Maślaka. Na zaproszenie marki KEMON pojawiła się Barbara Kurdej-Szatan, która promowała nową kolekcję AVALON. Tradycyjnie na targi LOOK zawitał stylista z programu „Ostre cięcie” Andrzej Wierzbicki, z którym można było porozmawiać na stoisku Fale Loki Koki.

Uczestniczki mogły wziąć udział w imprezie dzięki Pani Ewelinie Grońskiej, która zasponsorowała wyjazd. Oby więcej takich inicjatyw ze strony instruktorów praktycznej nauki zawodu

Zdjęcia: Uczestniczka hufca.


Skip to content