poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

XII edycja Olimpiady PrzedsiębiorczościXII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości

Dnia 1 grudnia 2016r w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie obyła się XII edycja Olimpiady Przedsiębiorczości pod hasłem „Przywództwo w biznesie”.

Olimpiada to wspólna inicjatywa Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych  w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.

Do udziału w dzisiejszych eliminacjach zgłosiło 11 uczniów technikum naszej szkoły. Ostateczne wyniki etapu szkolnego znane będą 11 stycznia 2017 r. i wówczas dowiemy się, kto zakwalifikował się do finału olimpiady, który odbędzie się  2 marca 2017r. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zawodach życząc powodzenia!!!

Opiekunami szkolnego etapu olimpiady były nauczycielki przedmiotów ekonomicznych – Anna Maciejewska, Andrzelina Petalas i Karolina Zaleśna.


Skip to content