poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

WYRÓŻNIENIE DLA AGNIESZKI BABEROWSKIEJ W REGIONALNYM KONKURSIE LITERACKIMWYRÓŻNIENIE DLA AGNIESZKI BABEROWSKIEJ W REGIONALNYM KONKURSIE LITERACKIM

W dniu 30.05.2023 r. uczennica Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie Agnieszka Baberowska (z kl. III Teh) uczestniczyła w rozdaniu nagród w konkursie literackim pt. „Z Szymborską i o Szymborskiej” (Patronem Roku 2023).

To właśnie Wisława Szymborska, jej poezja i postać była inspiracją w konkursie, gdzie uczestnicy mieli stworzyć pracę pisemną w dowolnej formie literackiej.

Nasza uczennica przygotowała wiersz pt. „A jednak…” Miło nam poinformować, iż Agnieszka znalazła się wśród nagrodzonych osób w kategorii szkół średnich otrzymując wyróżnienie. Agnieszko serdecznie gratulujemy!

Konkurs został zorganizowany przez Kępińskie Koło Literatów wraz ze Stowarzyszeniem Edukacji Artystycznej Dzieci i Młodzieży oraz Komunikacji Społecznej „Nadwrażliwi”.


Skip to content