poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wyniki Konkursu z Języka Angielskiego i NiemieckiegoWyniki Konkursu z Języka Angielskiego i Niemieckiego

18 grudnia 2017 roku odbył się w naszej szkole Konkurs Językowy z Języka Niemieckiego i Angielskiego. Uczestnicy mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności językowych w zakresie dwóch języków. Zadania konkursowe oparte były na fragmentach utworu „Dziadek do orzechów „-” Der Nussknacker”/”The Nutcracker” niemieckiego pisarza epoki romantyzmu E.T.A. Hoffmanna ( 1776 – 1822 ). Mamy nadzieję, że materiał związany z tematem świąt Bożego Narodzenia uprzyjemnił konkursową rywalizację.

Przedstawiamy wyniki konkursu:
miejsce I. – Tomasz Olszowiak – klasa 3Tel
miejsce II. – Hubert Grądowy – klasa 4 Ti
miejsce III. – Natalia Piwowar – klasa 4 Ti

Gratulujemy wszystkim uczestnikom dobrych wyników i dziękujemy za pracę
i zaangażowanie.

Organizatorzy: Katarzyna Joniak , Izabela Moska.


Skip to content