poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wyniki Konkursu JęzykowegoWyniki Konkursu Językowego

W grudniu odbył się w naszej szkole na platformie Teams Konkurs Językowy z Języka Angielskiego i Niemieckiego. W tym roku rywalizacja konkursowa przebiegała w formie pracy indywidualnej. Treści zadań konkursowych miały tradycyjnie tematykę świąteczną , podobnie jak w poprzednich edycjach konkursu. Tym razem uczestnicy pracowali z fragmentem utworu ” Choinka”/ Der Tannenbaum, The Fir Tree/ H.Christiana Andersena podanym w językach angielskim i niemieckim.

Oto wyniki konkursu
1 miejsce: Ceglarek Olaf – klasa 2 Tip
2 miejsce: Sztukowska Natalia -klasa 3 Ttb i Ciupek Paweł – klasa 2 Tip
3 miejsce: Pawlak Weronika -klasa 3 Tekho

Serdecznie gratulujemy laureatom. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i chęć do pracy. Zapraszamy ponownie w następnym roku szkolnym :)

Organizatorzy: Katarzyna Joniak, Izabela Moska


Skip to content