poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wycieczka dydaktyczna do firmy Agrecol i Madonis naszych LogistykówWycieczka dydaktyczna do firmy Agrecol i Madonis naszych Logistyków

13 czerwca 2019 uczniowie klasy II i III Technikum Logistycznego brali udział w wycieczce dydaktycznej zorganizowanej w dwóch bardzo nowoczesnych zakładach produkcyjnych firm Agrecol Sp. z o.o. i Madonis Sp. z o.o.. Firmy te działają nie tylko na rynku krajowym, ale również europejskim i światowym. Młodzież miała okazję zobaczyć część procesu produkcyjnego, obejrzeć sposoby składowania wyrobów gotowych w imponujących nowoczesnych magazynach oraz zapoznać się z historią i działalnością tych firm. Mogła również obejrzeć specjalistyczny park maszynowy, a także zapoznać się ze strukturą organizacyjną tak dużych firm. Lekcja logistyki na terenie przedsiębiorstw, które odniosły ogromny sukces w kraju i za granicą, a jednocześnie zlokalizowane są na terenie naszego powiatu jest ogromną szansą dla uczniów aby pomyśleć o przyszłości zawodowej i wyznaczyć sobie cele i kierunki działania, oraz zmotywować się do dalszej nauki.

Serdeczne podziękowania składamy na ręce właścicieli Państwa Prymas za możliwość udziału w tym spotkaniu i serdeczne przyjęcie nas w firmie. Dziękujemy również osobom które dzieliły się z nami wiedzą doświadczeniem i opowiadały mnóstwo ciekawych informacji o działalności przedsiębiorstw.

Opiekunami wycieczki były mgr Anna Maciejewska, mgr Andrzelina Petalas i mgr inż. Paulina Szkudlarek.