poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wrocław – świąteczna wycieczkaWrocław – świąteczna wycieczka

18 grudnia 2018 uczniowie klasy 1 technikum logistycznego wraz z opiekunami Barbarą Howis i Pauliną Szkudlarek zwiedzali Wrocław. Celem wycieczki była integracja klasy, poznanie Wrocławia, udział w seansie filmowym (film „Cudowny chłopak”), odwiedzenie jarmarku bożonarodzeniowego oraz aktywny wypoczynek w parku trampolin.

Aktywnie, zabawnie i przyjemnie spędziliśmy czas przedświąteczny – niezapomniane wspólne chwile. Piękny Wrocław, pouczający film – wart obejrzenia, możliwość przedświątecznych zakupów w galerii handlowej – jednym słowem świetny dzień. A na zakończenie spacery wśród kramów z rękodziełem i świąteczna atmosfera na Rynku. Udana wycieczka – nic dodać, nic ująć.


Skip to content