poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wiktoria Olek – dziewczyna z aparatemWiktoria Olek – dziewczyna z aparatem

Wiktoria Olek uczennica 1 klasy technikum ekonomicznego spogląda na świat przez obiektyw aparatu. Fotografia jest dla niej sposobem na uchwycenie ulotnych chwil naszego świata. Wiktoria może pochwalić się uczestnictwem w kilku projektach, w których miała okazję sprawdzić się jako fotograf.

Są to między innymi sesje zdjęciowe:

– ekipy tanecznej XPERIMENTAL

– władców ognia YoungFire

– projektu na 650-lecia miasta Wieruszowa „650/2018-mamy to!”

– koncertu Margaret

– „Ulicznych Biegów Wierusza”

Wiktoria stale rozwija swoje umiejętności uwieczniając na zdjęciach szkolne uroczystości i działania. Wspiera ją w tym Jakub Trafarski (absolwent technikum mechanicznego w naszej szkole) i Mateusz Kościński (absolwent technikum mechatronicznego w naszej szkole), którzy profesjonalnie zajmuje się fotografią i wideo.

https://www.facebook.com/WiktoriaOlekFotograf/

Poniżej galeria jej zdjęć.