poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wieruszów – dawniej i dziśWieruszów – dawniej i dziś

W dniu 26 września 2016 roku uczniowie klasy 2 technikum informatycznego mieli okazję zapoznać się z historycznymi ujęciami Wieruszowa. Uczniowie zostali wyposażeni w aparat i zdjęcia historycznych miejsc Wieruszowa. Zadaniem było odszukanie tych miejsc w mieście, a następnie wykonanie zdjęcia jak najbardziej przypominającego historyczny widok. Uczniowie przekonali się jak na przestrzeni lat zmienił się Wieruszów. Opiekunem grupy był nauczyciel przedmiotów zawodowych – informatycznych mgr inż. Rafał Kowalczyk.

Porównać Wieruszów dawniej i dziś można na poniższych fotografiach.

Instrukcja: Aby zobaczyć całe zdjęcie dawniej lub dzisiaj należy przeciągnąć suwak znajdujący się na środku każdego zdjęcia.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Skip to content