poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wielka Orkiestra Świątecznej PomocyWielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy – akcja organizowana juz po raz 30 ! W tym roku akcja prowadzona jest pod hasłem”Przejrzyj na oczy”. Wolontariusze do puszek będą zbierać pieniądze na rzecz
okulistyki dziecięcej.

Piękna idea i chęć pomagania innym, przy równoczesnym mobilizowaniu do tego jak największej ilości osób.

WOŚP to instytucja, która wspiera szpitale i ośrodki zdrowia poprzez zakup specjalistycznego sprzętu i aparatury medycznej. Jak co roku i tym razem młodzież Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica czynnie wspierała to wielkie dzieło. Bez Was nie byłoby po raz 30 Wielkiego Finału, bez wolontariuszy i bez darczyńców.

W naszej szkole w dniach 17 i 20 stycznia wolontariuszki – WOŚP : Wiktoria Głowienkowska, Julia Biegańska i Marta Bojko zbierały do puszek pieniądze – udało się zebrać 1029, 71 zł. To cegiełka do wspaniałego dzieła. Dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Jesteście wspaniali


Skip to content