poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Wersal spełnił marzenia biblioteki w Staszicu!Wersal spełnił marzenia biblioteki w Staszicu!

W imieniu dyrekcji, nauczycieli bibliotekarzy oraz całej społeczności Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie  składamy serdeczne podziękowania Właścicielom FABRYKI MEBLI „WER-SAL” KACZOROWSCY SP.J. Państwu Bożenie, Zbigniewowi i Łukaszowi Kaczorowskim  za pozytywne rozpatrzenie naszej prośby i bezpłatne przekazanie na rzecz naszej biblioteki  szkolnej mebli tapicerowanych i stolików. Natomiast dyrektorowi Panu Igorowi Karkoszce  dziękujemy za profesjonalny poziom obsługi, życzliwe podejście  podczas realizacji przedsięwzięcia.

 To dzięki firmie Wersal  spełniły się nasze marzenia i powstał w  bibliotece kącik „strefa relaksu dla czytelnika” urządzony na miarę XXI wieku. Strefa relaksu powstała z inicjatywy nauczycieli bibliotekarzy. To idealne miejsce do odpoczynku w wygodnych fotelach i zagłębienia się w lekturę.

Jesteśmy  ogromnie wdzięczni za przychylność, zaangażowanie i pomoc w stworzeniu naszej młodzieży  komfortowych warunków nauki. Nowoczesne i funkcjonalne meble będą służyły nam do  promowania czytelnictwa, biblioteki szkolnej oraz szkoły.


Skip to content