poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Weronika Mendel poleca…Weronika Mendel poleca…

„Zostań, jeśli kochasz” była moim pierwszym spotkaniem z twórczością Gayle Forman, lecz z pewnością nie ostatnim. Poruszająca książka o dającej wsparcie rodzinie, miłości, znajdowaniu swojego miejsca na ziemi, a przede wszystkim o umiejętności żegnania z przeszłością i radzenia sobie z tym, co nadchodzi.

Jest to historia, która na pewno może stać się pretekstem do tego, aby zatrzymać się w codziennym życiowym biegu i zastanowić się nad kruchością naszego życia. Jedna chwila, jeden nieszczęśliwy wypadek może odebrać nam tych, których kochamy, zmuszając nas do ciężkich wyborów. Takich wyborów musi dokonywać  główna bohaterka – Mia. Według mnie, jest to książka, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Powody do refleksji, wzruszeń i przemyśleń.

Polecam – Weronika Mendel klasa IV Thho.

Książka do wypożyczenia w naszej bibliotece szkolnej.


Skip to content