poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Warsztaty z terapeutą uzależnień Jakubem RychteremWarsztaty z terapeutą uzależnień Jakubem Rychterem

15 listopada 2019 – uczennice i uczniowie klasy I Technikum Informatycznego (po gimnazjum) i klasa I Technikum Logistycznego(po szkole podstawowej) – wzięli udział w  zajęciach warsztatowych z zakresu profilaktyki uzależnień – prowadzonych przez Jakuba Rychtera.

Oto kilka słów o prowadzącym warsztaty: „Magister psychologii Uniwersytetu Łódzkiego. Psychoterapeuta, z uprawnieniami terapeuty uzależnień, certyfikowany trener programu „Rozwijanie zdolności twórczych” Polskiej Fundacji Dzieci Młodzieży. Absolwent licznych szkoleń i kursów doskonalących z zakresu pracy terapeutycznej. Od 2004 roku pracuje jako psycholog i terapeuta w Poradni Leczenia Uzależnień od Narkotyków i Innych Substancji Psychoaktywnych należącej do Specjalistycznego Psychiatrycznego ZOZ-u oraz w Poradni Zdrowia Psychicznego „Pomost” w Łodzi. Jako trener prowadzi spotkania psychoedukacyjne dla rodziców uczniów oraz szkolenia dla rad pedagogicznych z zakresu szeroko rozumianej profilaktyki uzależnień, rozwijania zdolności twórczego myślenia i twórczego rozwiązywania problemów, a także pracy z dzieckiem zdolnym.
Prywatnie: szczęśliwy mąż i ojciec; miłośnik kuchni włoskiej, interesuje się historią współczesną; fan Depeche Mode; gdyby nie wymyślono piłki nożnej, sam by ją wymyślił.”

Dziękujemy za spotkanie!


Skip to content