poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

W hołdzie poległym w II wojnie światowej…W hołdzie poległym w II wojnie światowej…

1 września br. młodzież Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica oddała hołd poległym w czasie II wojny światowej, prezentując część artystyczną podczas powiatowej uroczystości obchodów 77 rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Na wyżej wymienioną część artystyczną złożyły się: profesjonalna narracja Ernesta Zgody (ucznia klasy II Technikum Logistycznego), a także m.in. perły poezji tyrtejskiej oraz poezji Kolumbów wyśmienicie recytowane przez Żanetę Pisula (uczennicę klasy IV Technikum Hotelarskiego), Agnieszkę Melkowską (uczennicę klasy III Technikum Ekonomicznego), Patryka Wróbla (ucznia klasy IV Technikum Informatycznego), Patryka Zgadzaja (ucznia klasy III Technikum Mechanicznego). Obsługą techniczną zajął się Michał Kmieć (uczeń klasy IV Technikum Mechatronicznego).

Nad przygotowaniem i przebiegiem części artystycznej czuwały polonistki „Staszica” – Renata Piaskowska-Łyjak i Arleta Jach.

Zdjęcie dostępne na stronie www.powiatowy.pl/2016/09/bronili-ziemi-na-ktorej-wyrosli/


Skip to content