poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

V Regionalny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej w ŁodziV Regionalny Konkurs Wiedzy Hotelarskiej w Łodzi

W dniu 23 lutego 2017 roku uczennice Technikum Hotelarskiego: Natalia Dyszlewska – kl. III, Kinga Siwik – kl. III i Natalia Więcek kl. III,  pod opieką mgr inż. Jadwigi Kołodziej, wzięły udział w drugim etapie Regionalnego Konkursu Wiedzy Hotelarskiej w Łodzi. Udział w tym konkursie brali uczniowie szkół  o profilu hotelarskim z województwa łódzkiego. Konkurs został przeprowadzony w dwóch etapach: I etap trwający 60 minut polegał na rozwiązywaniu testu. Pytania obejmowały zagadnienia z obsługi konsumenta i działań służby pięter, a także przemian zachodzących na rynku hotelarskim. W miłej atmosferze, przy kawie  i słodkich ciastach oczekiwałyśmy na wyniki konkursu. Z pośród uczestników wyłoniono 5 osób , które uzyskały największą liczbę punktów. Uczniowie  Ci zakwalifikowali się do II etapu – praktycznego. Nasze uczennice mimo wysokich wyników nie zakwalifikowały się do etapu praktycznego. Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział i gratulacje. A zdobyte doświadczenie zostanie wykorzystane w dalszej nauce.


Skip to content