poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Uczymy się programować z NOKIĄUczymy się programować z NOKIĄ

W okresie od listopada 2021 roku do maja 2022 roku grupa pasjonatów informatyki z naszej szkoły wzięła udział w kursie programowania w języku C++ „Bakcyl programowania” organizowanym przez firmę Nokia Solutions and Networks Sp. z o.o. Uczniowie mieli możliwość rozwijania swoich umiejętności programistycznych na dwóch poziomach podstawowym i zaawansowanym. Kurs odbywał się online i prowadzony był przez ekspertów z @Nokia Technology Center Wrocław Carreras. W kursie wzięli udział:  Nikodem Marynowski (poziom zaawansowany) ,  Aleksander Gwiazdowski, Szymon Grząkowski, Michał Helbik, Kamil Jasyk, Oktawian Lisiecki, Stanisław Synowiec i Sergiusz Trzeciak (poziom podstawowy). Uczniowie otrzymali na zakończenie dyplomy potwierdzające uczestnictwo w kursie a nasza szkoło wyróżnienie za najwyższą frekwencję. Uczestnikom kursu gratulujemy jego ukończenia i zachęcamy innych do pójścia w ich ślady.


Skip to content