poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Tomasz Olszowiak w II etapie Olimpiady PrzedsiębiorczościTomasz Olszowiak w II etapie Olimpiady Przedsiębiorczości

Miło nam poinformować, że uczeń klasy II Technikum Ekonomicznego Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie – Tomasz Olszowiak zakwalifikował się do drugiego etapu XII edycji Olimpiady Przedsiębiorczości, której hasło brzmi „Przywództwo w biznesie”.

W dniu 2 marca 2017 roku powalczy On na szczeblu okręgowym – o miejsce w wielkim finale.

Wszystkim uczestnikom  serdecznie dziękujemy za udział.

Olimpiada Przedsiębiorczości to nowoczesny projekt o społecznym i proprzedsiębiorczym charakterze. Organizowana jest od 2005 r. i ma status jednej z największych olimpiad dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Do każdej edycji zgłasza się kilkanaście tysięcy młodych ludzi zainteresowanych przedsiębiorczością, zarządzaniem i gospodarką, z ponad 1000 szkół w całej Polsce.

Olimpiada to wspólna inicjatywą Fundacji Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych oraz pięciu największych polskich uczelni ekonomicznych – Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie oraz Uniwersytetów Ekonomicznych w Katowicach, Krakowie, Poznaniu i we Wrocławiu.


Skip to content