poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Termin wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej



Termin wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej

Burmistrz Wieruszowa obwieszcza, że został ogłoszony termin wyborów do Młodzieżowej Rady Miejskiej.

Kandydatem na radnego może być uczeń szkoły podstawowej i ponadpodstawowej w wieku 11-18 lat., zameldowany na terenie Gminy Wieruszów i uczęszczający do placówki oświatowej na terenie Gminy Wieruszów oraz poza jej terenem.

Wybory do Młodzieżowej Rady Miejskiej wśród młodzieży zameldowanej na terenie Gminy Wieruszów, uczęszczającej do szkół ponadpodstawowych przeprowadzi Miejska Komisja Wyborcza (Urząd Miejski w Wieruszowie, pokój 45)

Od 31  stycznia do 6 lutego należy zgłosić swoją kandydaturę do Młodzieżowej Rady Miejskiej Komisjom Wyborczym. (ZSP im. St Staszica w Wieruszowie- osoba odpowiedzialna za przyjmowanie kandydatur : Jadwiga Kołodziej- opiekun Samorządu uczniowskiego- sala nr 18)

Wybory odbędą się 27 lutego 2020 roku.

Serdecznie zachęcamy do udziału.


Skip to content