poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szlachetna paczka w “Staszicu” – zapraszamy do udziału w akcji charytatywnejSzlachetna paczka w “Staszicu” – zapraszamy do udziału w akcji charytatywnej

Serdecznie zapraszamy całą społeczność szkolną do udziału w akcji charytatywnej „Szlachetna paczka”. „SZLACHETNA PACZKA dociera do prawdziwej biedy. Takiej, dla której kontakt z wolontariuszem i pomoc materialna staną się impulsem do zmiany. Naszym celem jest mądra pomoc, czyli taka, która daje szansę na zmianę.”

Młodzież, nauczyciele, pracownicy szkoły „Staszica”- zawsze można było na Was liczyć. Zawsze podczas  akcji charytatywnych zbieraliśmy sumę pieniędzy, której wielkość była przyjemnym dla nas zaskoczeniem, że aż tak dużo. Liczymy i tym razem na Wasze wsparcie.

Akcja odbędzie się w poniedziałek 16 października i w czwartek  19 października na trzeciej godzinie lekcyjnej.
Zapraszamy serdecznie do udziału.

Wolontariusze: Wojciech Perkiewicz, Ola Strzelczyk, wicedyrektor Małgorzata Karkoszka,  pedagog szkolny Danuta Urbaś.


Skip to content