poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolny Konkurs MatematycznySzkolny Konkurs Matematyczny

Z okazji Światowego Dnia liczby Pi, w naszym „Staszicu” odbył się szkolny Konkurs Matematyczny.

Do konkursu przystąpili uczniowie z klas czwartych technikum na podbudowie szkoły postawowej, którzy w przyszłym roku szkolnym będą, jako pierwsi uczniowie naszej szkoły, zdawać maturę w tzw. Nowej Formule. Konkurs był dwuetapowy. Uczniowie podczas obu etapów rozwiązywali łącznie 40 zadań. Treści obejmowały zagadnienia z całego dotychczasowego zakresu materiału, natomiast ich forma nawiązywała do zadań typu maturalnego.

Laureatami konkursu zostali:

I miejsce: Paweł Ciupek – uczeń Technikum Informatycznego

II miejsce: Bartłomiej Rosiński – uczeń Technikum Mechatronicznego

III miejsce: Kacper Kaleta – uczeń Technikum Mechatronicznego

IV miejsce Maciej Sowa – uczeń Technikum Mechatronicznego

Gratulujemy zwycięzcom oraz wszystkim uczestnikom konkursu.

Nauczyciele matematyki


Skip to content