poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolny Konkurs EkologicznySzkolny Konkurs Ekologiczny

Międzynarodowy Dzień Ziemi, to największe święto ekologiczne na świecie, które jest obchodzone co roku w dniu 22 kwietnia. Celem tego święta jest dbanie o środowisko, podniesienie świadomości ekologicznej i propagowanie właściwych postaw ekologicznych oraz ekologicznego stylu życia. Nasza szkoła włączyła się w to święto poprzez zorganizowanie konkursu plastycznego, hasłem przewodnim konkursu było:  „Zainwestuj w Naszą Planetę”. W ramach konkursu należało wykonać plakat o tematyce związanej z tym dniem, ekologią i postawami proekologicznymi w społeczeństwie.
Komisja konkursowa wyłoniła laureatów konkursu:
I miejsce – Małgorzata Przybyła (kl.2Te)
II miejsce – Bartłomiej Rosiński (4 Tt)
III miejsce – Zofia Żurek (kl.3Teh)  i  Emilia Błażejewska (kl.3Teh)

Pamiętajmy, że przez zmianę codziennych przyzwyczajeń i nawyków możemy mieć realny wpływ na poprawę stanu naszej planety. Wszystkim uczestnikom i zwycięzcom konkursu dziękujemy i gratulujemy.

Organizatorzy:
Monika Hejman
Miralda Wypych-Kozłowska


Skip to content