poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Szkolna Wigilia 2015Szkolna Wigilia 2015

Tradycji stało się zadość. Jak co roku, w świątecznym już nastroju – obejrzeliśmy przedstawienie grupy szkolnych artystów. Życiowe, codzienne rozterki  naszej ziemskiej egzystencji, które tracą swoje znaczenie w obliczu wspólnego spotkania przy wigilijnym stole. Wybaczamy sobie wzajemnie, szczerze życzymy zdrowia i szczęścia, przełamujemy opłatkiem. Podejmujemy nowe wyzwania na nadchodzący Nowy Rok.

Dziękujemy serdecznie uczennicom i uczniom: Karolinie Okoń , Agnieszce Melkowskiej, Natalii Jaśniak, Natalii Sułkowskiej, Sylwii Malik, Natalii Borgul, Marlenie Pasiak,  Patrykowi Zgadzajowi, Patrykowi Wróblowi, Damianowi Nowakowi, Jakubowi Trafarskiemu, Mateuszowi Śmiataczowi, Łukaszowi Konatowi, Hubertowi Głowinkowskiemu, Sebastianowi Łuszkiewiczowi, Grzegorzowi  Głowaczowi i Michałowi Knieciowi oraz opiekunowi przedstawienia – księdzu Przemysławowi Niezgódce.

Dzięki Wam spędziliśmy mile czas szkolnej wigilii.

Potem spotkania wigilijne klas i wychowawców i życzenia, życzenia, życzenia…


Skip to content