poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Światowy Tydzień PrzedsiębiorczościŚwiatowy Tydzień Przedsiębiorczości

W dniach 17-23 listopada 2014 roku nasza szkoła bierze udział w Światowym Tygodniu Przedsiębiorczości.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, jest obchodzony jednocześnie w 143 krajach świata. Pomysłodawcami Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości są: były premier Wielkiej Brytanii Gordon Brown, brytyjska rządowo-biznesowa organizacja Make Your Mark oraz amerykańska Fundacja Kauffmana. Celem ŚTP jest stworzenie środowiska społecznego, które aktywnie wspiera przedsiębiorcze postawy i inicjatywy młodych ludzi.

W ramach ŚTP Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości zaprasza uczniów, nauczycieli i przedsiębiorców do udziału w programie „Otwarta firma”. Dla przedsiębiorstwa to wspaniała okazja do promocji oraz nawiązania nowych kontaktów w środowisku lokalnym, szkoła natomiast otrzymuje możliwość wzbogacenia swojej oferty edukacyjnej o ciekawe zajęcia przygotowujące uczniów do wejścia na rynek pracy.

W naszej szkole odbędą się spotkania w dniu 21 listopada:

  • o godz. 9.00 – z przedstawicielami Powiatowego Urzędu Pracy
  • o godz. 11.00 – z przedstawicielem firmy Agrecol
  • o godz. 12.30 – z przedstawicielem firmy Wędlinka

Szkolny koordynator projektu Anna Maciejewska.


Skip to content