poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Świąteczny jarmark w Staszicu w ramach „Szlachetnej Paczki”Świąteczny jarmark w Staszicu w ramach „Szlachetnej Paczki”

W dniu 06.12.18 w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych im St. Staszica w Wieruszowie w ramach programu Szlachetna Paczka odbyła się akcja charytatywna w postaci świątecznego jarmarku. Nasi uczniowie i pracownicy szkoły mogli w tym dniu poczuć prawdziwą świąteczną atmosferę, skosztować pierwszych świątecznych wypieków, zakupić wspaniałe stroiki i inne ozdoby a także spróbować swojego szczęścia na loterii fantowej. Akcja została zainicjowana przez Panią dyrektor Małgorzatę Karkoszkę i Panią pedagog Danutę Urbaś, które nawiązały kontakt z rodziną ucznia i rozpoznały jego potrzeby. Organizacją i przygotowaniem wydarzenia zajęły się nauczycielki Agnieszka Bartela wraz z klasą 2Tekh, Agata Damasiewicz z klasą 2 Ti i Julita Bossa-Piluch. W tym roku udało nam się zaangażować bardzo dużą liczbę uczniów technikum i uczniów szkoły branżowej oraz ich rodziców. Efekty naszych wspólnych działań przekroczyły nasze oczekiwania, udało nam się zebrać pokaźną kwotę, którą przekażemy uczniowi naszej szkoły. Szczególnie gorące podziękowania za pomoc w zorganizowaniu akcji kierujemy do: Pani Wiesławy Ochoty i klasy 3 Tlh za przygotowanie przepięknych i przepysznych babeczek i pierników, Pani Renaty Piaskowskiej-Łyjak i klasy 2 Tl za przygotowanie dekoracji, ozdób i kartek świątecznych oraz wypieków, Pani Wioletty Żywioł i  klasy 1 D za stroiki i inne dekoracje. Dziękujemy Pani Katarzynie Joniak, za słodkie wypieki i fanty na loterię, Pani Katarzynie Podolak i Jadwidze Kołodziej za wyśmienite ciasto, Pani Izabeli Mosce za przepiękne, własnoręcznie wykonane ozdoby, Pani Urszuli Tęczy za fanty na loterię, klasie 4 Tlek, 3 Tekho, 3 Tl i uczennicom klasy 4 Ttb za udział w przygotowaniu akcji, oraz wszystkim tym uczniom, którzy przynieśli nawet najmniejszą, własnoręcznie wykonaną ozdobę i przyczynili się do wspólnego sukcesu. Dziękujemy również wszystkim uczniom, nauczycielom i pracownikom szkoły, którzy byli w tym dniu z nami i poprzez dokonane zakupy finansowo wsparli naszą akcję.


Skip to content