poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Sukcesy Mariusza w konkursach budzą zainteresowania uczelni wyższychSukcesy Mariusza w konkursach budzą zainteresowania uczelni wyższych

Mariusz Myszor uczeń  III klasy Technikum Budowlanego po ostatnich sukcesach nie złożył broni w walce o zawodową przyszłość.

Jeszcze w kwietniu wziął udział w ostatnim etapie IV edycji Konkursu Budowlanego organizowanego przez Międzynarodową Wyższą Szkołę Logistyki i Transportu we Wrocławiu stając się jego finalistą. Przy tym zgłębił tajniki tematyki zawodowej, które w przyszłości zapewne zaprocentuja zarówno na poziomie technikum, ale również stworzą dobre podstawy na studia techniczne.

Nasz uczeń brał również udział w ogólnopolskim konkursie „Studium Talent” w edycji 2016/2017organizowanym przez Politechnikę Wrocławską, został laureatem i zakończył konkurs z fizyki z wynikiem bardzo dobrym.

Takie sukcesy naszego ucznia nie umknęły uwadze wyższych uczelni. Na ręce dyrekcji oraz samego laureata i olimpijczyka wpłynęły pisma z gratulacjami oraz zaproszeniem do rozwijania dalszych zainteresowań nauką na wyższym poziomie w murach najbardziej renomowanych uczelni wyższych w Polsce. Miłe słowa skierowane w stronę Mariusza popłynęły z Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Politechniki Wrocławskiej. Jest to wielka satysfakcja zarówno dla ucznia oraz nauczycieli zwłaszcza przedmiotów zawodowych.

Sukcesy w konkursach najpierw na szczeblach szkolnych, okręgowych i dalej na ogólnokrajowych otwierają drzwi do kariery zawodowej. Mamy nadzieję, że inni uczniowie naszej szkoły pójdą śladem Mariusza.


Skip to content