poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Sukces ołówkiem malowanySukces ołówkiem malowany

W dniu 13.12.2016 roku  w Gminnym Ośrodku Kultury w Galewicach odbyło się uroczyste rozdanie nagród dla uczestników XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego „KRAJOBRAZ POWIATU WIERUSZOWSKIEGO”. Konkurs odbywał się w kategoriach: plastycznej i fotograficznej, z podziałem na kategorie wiekowe, w tym m.in. dla szkół ponadgimnazjalnych.

W konkursie tym uczestniczyli uczniowie naszej szkoły: Hubert Owczarski z klasy I,  Aleksandra Karczmarek, Karolina Karsznia, Klaudia Kowalska z klasy III, Damian Nowak z klasy IV. Wszyscy są uczniami Technikum Budowlanego w „Staszicu”.

Komisja konkursowa w kategorii szkół ponadgimnazjalnych przyznała nagrody:

  1. Hubert Owczarski  –  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie
  2. Aleksandra Gwiazda –  Zespół Szkół Rolniczych w Lututowie
  3. Damian Nowak – Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie 

Hubert narysował piękny, choć trochę zapomniany obiekt – kolejowy most w Wieruszowie znany jako most żelazny. Natomiast Damian narysował zwiedzany podczas szkolnej  wycieczki rowerowej – drewniany kościół pw. Świętej Trójcy w Węglewicach.

Gratulujemy wszystkim biorącym udział w tym konkursie i liczymy na Wasze uczestnictwo w przyszłym roku.

Może i Ty masz talent plastyczny, fotograficzny, może widzisz to, czego inni nie dostrzegają, może bywasz tam gdzie inni nie bywają? Narysuj, namaluj, zrób zdjęcie, pokaż innym piękno przyrody, ciekawe miejsce i weź udział w kolejnych konkursach.
Prace wykonane były pod kierunkiem mgr inż. Beaty Królikowskiej- nauczyciela przedmiotów budowlanych.