poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Staszic” zaprasza na Nocny Turniej Piłki Siatkowej„Staszic”  zaprasza na Nocny Turniej Piłki Siatkowej

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki siatkowej na pierwszy Nocny Turniej Piłki Siatkowej w naszym mieście, który odbędzie się w dniu 21 marca w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Rozpoczęcie turnieju o godzinie 21:00. W rozgrywkach wezmą udział 4 drużyny młodzieżowe: z Sokolnik, Ochędzyna, „Staszic” Wieruszów, ZSO Wieruszów. Gramy systemem „każdy z każdym” do dwóch wygranych setów.

Harmonogram rozgrywek:

Godz. 21:00 – otwarcie turnieju i przywitanie drużyn

            21:10 – 21:30 losowanie i rozgrzewka

            21:30 – pierwszy mecz

            1:00- zakończenie turnieju, wręczenie pucharów, medali i nagród rzeczowych

            Po dekoracji poczęstunek dla zawodników.

Puchary, medale i nagrody rzeczowe ufundowali Burmistrz Wieruszowa, Gmina Wieruszów, Starostwo Powiatu Wieruszowskiego, Dyrektor ZSP „Staszic” Wieruszów, Nauka Jazdy Góreccy, Wifi Max s.c.

Jeszcze raz serdecznie zapraszam wszystkich chętnych do obejrzenia sportowej rywalizacji, naszej młodzieży których pasją jest piłka siatkowa. Wejście od strony ulicy Waryńskiego (sala sportowa – trybuny).

Organizator
Sławomir Stojecki


Skip to content