poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Staszic” wystartował maturalnie!„Staszic” wystartował maturalnie!

Zapewne nie do końca  przespana noc, drżenie rąk i niepewność: co będzie? Te doznania są  już za tegorocznymi maturzystami Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Wieruszowie. Oczywiście póki co dotyczy to egzaminu z języka polskiego.

Jest to wyjątkowo stresujący czas także dla nauczycieli wchodzących w skład komisji egzaminacyjnych. Każdy stara się wykonać swoje zadanie na 100%. Żadnych pomyłek, dokładne informacje  co do przebiegu egzaminu.
Centrum dowodzenia: w gabinecie dyrektor szkoły Małgorzaty Nikodem, gdzie tuż przed 9.00 zgłaszają się przewodniczący komisji egzaminacyjnych wraz z wybranymi  spośród maturzystów osobami, „świadkami całej procedury wydawania arkuszy egzaminacyjnych”.

Mamy nadzieję, że jutro maturzyści spokojniej  podejdą do egzaminów, a to za przyczyną  zdobytej po dniu dzisiejszym „rutyny”.

Trzymamy za Was kciuki ! Matematyko drżyj, Staszic nadchodzi!

http://p.iplsc.com/-/0006K6EYKWVPXL5W.pdf

http://fakty.interia.pl/raporty/raport-matura-2017/arkusze/news-matura-2017-jezyk-polski-poziom-podstawowy-arkusz-i-rozwiaza,nId,2389454


Skip to content