poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

„Staszic” na Targach Edukacyjnych„Staszic” na Targach Edukacyjnych

7 marca 2019 roku odbyły się Targi Edukacyjne organizowane przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie i wieruszowski Ochotniczy Hufiec Pracy.

Mieliśmy w ten sposób zapewnioną możliwość spotkania się z uczniami trzecich klas gimnazjalnych i ósmych klas szkół podstawowych z terenu powiatu wieruszowskiego. Przygotowaliśmy stoisko reklamowe naszej szkoły, a uczniowie poszczególnych kierunków kształcenia zawodowego „Staszica” rozdawali materiały informacyjne i udzielali odpowiedzi na pytania zadawane przez zainteresowane osoby.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za miłe spotkania i rozmowy. Mamy nadzieję, że udało nam się wstępnie zainteresować Was naszą ofertą.

Spotkamy się z Wami ponownie w naszym Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. St. Staszica- podczas Forum Edukacyjnego, organizowanego przez starostwo powiatowe w dniach 24 i 25 kwietnia 2019 roku. Będziemy wtedy oprowadzać Was po budynku naszej szkoły i szczegółowo zaprezentujemy poszczególne kierunki kształcenia.

Serdecznie dziękujemy także uczniom „Staszica” za udział w promocji szkoły. Byli to:
Marta Maciejewska, Emilia Sikora, Weronika Poprawa –  klasa I Technikum Hotelarskie, Natalia Mieszała i Natalia Czukiewska – klasa II Technikum Ekonomiczne,
Michał Zawada, Jakub Kasprzak, Łukasz Jakóbczyk – klasa I Technikum Mechatroniczne, Adrian Woś, Mateusz Bizuga, Wiktoria Olek, Hubert Dąbrowski klasa I Technikum Informatyczne,  Martyna Knieć – klasa II Technikum Logistyczne.
Za przygotowanie stoiska, współpracę z uczniami – odpowiedzialne były nauczycielki: Jadwiga Kołodziej, Barbara Howis, Ewelina Heidt, Wioleta Żywioł. Pieczę nad całością sprawowała vicedyrektor ds. wychowawczych i szkolenia praktycznego Małgorzata Karkoszka. Relacja fotograficzna: Wiktoria Olek

Jednocześnie zapraszamy na stronę internetową naszej szkoły, gdzie w zakładce „rekrutacja” znajdziecie wszelkie potrzebne Wam informacje.

Do zobaczenia w kwietniu!


Skip to content