poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Staszic dziękuje za Targi Edukacyjne 2018 w WieruszowieStaszic dziękuje za Targi Edukacyjne 2018 w Wieruszowie

Zespół szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica składa podziękowania dla Gimnazjum Nr 1 im. Jana Pawła II w Wieruszowie oraz Ochotniczemu Hufcowi Pracy w Wieruszowie za umożliwienie prezentacji  kierunków kształcenia zawodowego  naszej placówki- na Targach Edukacyjnych 2018. Ukłony dla Cechu Rzemiosł Różnych z Wieruszowa.

Dyrekcja szkoły serdecznie dziękuje uczennicom i uczniom, dzięki którym możliwa była  realizacja całego przedsięwzięcia.

Byli to: Zuzanna Malinowska, Patrycja Górka, Grzegorz Różański z klasy II Technikum  Hotelarskiego, Sandra Augustyniak, Kamila Klain z klasy III Technikum Budowlanego, Weronika Malik z klasy II Technikum Informatycznego,  Patrycja Musialska, Marta Kowalińska, Dagmara Kasprzak z klasy II Technikum Ekonomicznego, Klaudia Szczota, Paulina Głowiak, Sebastian Juszczak z klasy II Technikum Logistycznego, Patrycja Okoń z klasy III Technikum Logistycznego, Jakub Jaśniak z klasy II Technikum Informatycznego, Monika Melkowska i Dominik Prymas z klasy II Technikum Handlowego, Adam Cyga, Maciej Hoffmann, Sebastian Mieszała z klasy II Technikum Budowlanego, Bartosz Adamski klasa II S, Tomasz Olszowiak z klasy III Technikum Ekonomicznego, Miłosz Przybył i Aleksander Dębski z klasy III Technikum Informatycznego, Patryk Zgadzaj z klasy IV Technikum Elektrycznego,  Łukasz Konat z klasy IV Technikum Mechanicznego.
Szczególne podziękowania składamy na ręce Firmy MENOS Sp. z o.o. z Mieleszyna – producentowi opakowań z tektury.
Z pewnością atutem Firmy jest błyskawiczna reakcja na niespodziewane potrzeby klientów. Takim klientem właśnie byliśmy i nasz projekt przestrzenny wykorzystany podczas targów edukacyjnych – został zrealizowany perfekcyjnie.
Serdeczne podziękowania! Miło było nam również  współpracować przy projekcie z absolwentami naszej szkoły, którzy pracują w MENOS-ie.
Opiekę nad stoiskiem prezentującym naszą szkołę sprawowała nauczycielka przedmiotów zawodowych hotelarskich Jadwiga Kołodziej.
Młodzież przygotowała prezentację przy wsparciu: wicedyrektor Małgorzaty Karkoszki, polonistów Eweliny Heidt i Norberta Junke oraz pedagoga szkolnego Danuty Urbaś.

Odpowiadając na  zapytania rodziców gimnazjalistów, informujemy, że w ramach Dni Otwartych Szkoły będą organizowane spotkania z uczniami gimnazjów na terenie naszej szkoły (przejazd  gimnazjalistów do i ze „Staszica” zapewniamy). Terminy spotkań ustalone będą z dyrektorami gimnazjów powiatu wieruszowskiego. Zapewni to bardziej indywidualne i rzeczowe zapoznanie się z kierunkami kształcenia w naszej szkole.

Wszelkie informacje na www.zsp.wieruszow.pl w zakładce: rekrutacja.


Skip to content