poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Spotkanie w firmie MADONISSpotkanie w firmie MADONIS

Dnia 23 listopada firma Madonis zaprosiła do swojej siedziby, Starostę Powiatu Wieruszowskiego pana Stefana Pietrasa, Wicestarostę pana Marka Kanickiego, Burmistrza Rafała Przybyła, Zastępcę Burmistrza panią Martę Siubijak, Naczelnika Wydziału Rozwoju, Promocji i Spraw Społecznych pana Mirosława Urbasia, Komendanta OHP Wieruszów pana Mieczysława Borkowskiego, Dyrektora ZSP w Wieruszowie panią Agnieszkę Mazurowską oraz kierownika szkolenia praktycznego panią Izabelę Machoń-Brodę a także Dyrektor LO w Wieruszowie panią  Magdalenę Stachulec, w ramach wspólnej dyskusji dotyczącej rozwoju rynku pracy w powiecie wieruszowskim oraz możliwości jakie dla przyszłych pracowników i uczniów szkół średnich oferuje firma Madonis.

Madonis jako polska firma rodzinna, wywodząca się z Wieruszowa stale rozwija ofertę swoich produktów produkując chemię gospodarczą, kosmetyki naturalne, myjące i pielęgnacyjne. Posiada nowoczesne zaplecze technologiczne, laboratoryjne i produkcyjne, które zaproszeni goście mieli przyjemność obejrzeć.

Firma podejmując rozmowy z przedstawicielami oświaty w Wieruszowie, wyraziła chęć nawiązania dialogu dotyczącego kształcenia młodych ludzi w zawodach gwarantujących stabilne zatrudnienie, możliwość dalszego rozwoju, a jednocześnie odpowiadających na zapotrzebowanie lokalnego rynku pracy.

Serdecznie dziękujemy za zaproszenie i konstruktywną rozmowę, która stała się doskonałym wstępem do rozwijania dalszych projektów w przyszłości. Gospodarzami spotkania byli: Jarosław Prymas, Adam J. Kaczyński – Prezes, Gustaw Blom, Jakub Prymas, Adrian Prymas oraz Tomasz Skórski.

 


Skip to content