poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Skakanie za śniadanieSkakanie za śniadanie

6 kwietnia 2016roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica została przeprowadzona III edycja happeningu o nazwie Śniadanie za skakanie.

Akcja miała na celu promocję zdrowego odżywiania i popularyzację aktywnego stylu życia. Uczniowie w miłej atmosferze, przy dobrej muzyce wykonywali proste ćwiczenia fizyczne – podskoki, pompki, skłony, a w nagrodę otrzymywali świeże owoce i wodę mineralną. Wszystko to oczywiście w atmosferze dobrej zabawy. W happeningu wzięła udział młodzież naszej szkoły.

Organizatorzy happeningu:

  • nauczyciel wychowania fizycznego – Sławomir Stojecki,
  • opiekunka Samorządu Uczniowskiego – Jadwiga Kołodziej.

Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie a w szczególności uczniom, którzy pomogli przeprowadzić akcję: Patrykowi Zgadzajowi, Joelowi Kopke, Natalii Borgul i Monice Kucharskiej.

Zachęcamy również wszystkich do aktywnego spędzania przerw lekcyjnych pod hasłem „Śniadanie za skakanie”. Miłej zabawy!


Skip to content