poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Saragossa (Hiszpania) – pożegnanie i powrótSaragossa (Hiszpania) – pożegnanie i powrót

Praktyki wielkimi krokami dobiegały końca. Ostatnie dni zostały poświęcone na odwiedziny w firmach, w których nasi uczniowie odbywali praktyki. W zasadzie Wszyscy Pracodawcy wypowiadali się o naszych uczniach bardzo pozytywnie, z opinii wielu z nich wynika, że praktykanci zaprezentowali się jako dobrzy fachowcy, dla których drzwi firm pozostają otwarte.

W piątek przed wyjazdem na ostatnim spotkaniu z hiszpańskimi opiekunami przeprowadzona była ankieta ewaluacyjna oraz nagrane zostały, krótkie wypowiedzi praktykantów.

W sobotę około godziny 10-tej grupa wyruszyła w drogę powrotną do Polski :). Po kilku godzinach w autokarze praktykanci znaleźli się na lotnisku w Madrycie, skąd o godzinie 17-tej z minutami wylecieli do Wrocławia, gdzie wylądowali około godziny 21. W końcu po 22 całość szczęśliwie zameldowała się w Wieruszowie, gdzie czekali na nich stęsknieni rodzice.


Skip to content