poczta@zsp.wieruszow.pl | telefon: 62 784 13 21 | faks: 62 784 17 71

ZSP Wieruszów

Sandra Bylicka i Wiktoria Łukowska na Festiwalu Kultury Młodzieży OHP w KutnieSandra Bylicka i Wiktoria Łukowska na Festiwalu Kultury Młodzieży OHP w Kutnie

W piątek 19 maja 2017 roku w Kutnowskim Domu Kultury, Łódzka Wojewódzka Komenda OHP przeprowadziła VII Wojewódzki Festiwal Kultury Młodzieży OHP. Do przeglądu form twórczości scenicznej zgłosiło się 25 uczestników z 8 jednostek OHP województwa łódzkiego.

Uczestnicy zaprezentowali się zgromadzonej widowni w różnorodnych kategoriach: solista- wokalista, duet wokalny, grupa taneczna, solista instrumentalista, recytatorzy. Aby pokazać swój talent artystyczny młodzi ludzie musieli zmierzyć się z profesjonalną twórczością artystyczną pokonując własny stres i tremę. Uczestnicy otrzymali nagrody ufundowane przez Łódzką Wojewódzką Komendę OHP. Po zmaganiach artystycznych było także coś dla ciała- smaczny obiad.

Drużynę z Wieruszowa reprezentowały- Sandra Bylicka i Wiktoria Łukowska z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Wieruszowie. Nasza uczennica Sandra Bylicka była bezkonkurencyjna i zachwyciła jury swoim głosem zdobywając I miejsce oraz awans do Ogólnopolskiego finału Festiwalu Kultury Młodzieży OHP, który odbędzie się w Puławach w dniach 19-21 czerwca. Życzymy jej sukcesu i trzymamy kciuki. 


Skip to content